ترولی حمل استیل چیست

ترولی حمل استیل

درواقع ترولی یک نوع حمل کننده هایی می باشند که نمونه های آن را بعنوان سبد خرید در فروشگاه ها بسیار دیده اید. ترولی حمل استیل نیز همان گاری های از جنس فولاد ضد زنگ تحت عنوان استیل هستند که در صنعت بیمارستانی، هتلداری، هواپیماها، رستوران ها و غیره از آنها استفاده می شود.

مطالعه بیشتر : فولاد ضدزنگ چیست

ترولی حمل یک وسیله حمل و نقل است که در کارخانه ها، انبارها و سایر زمینه های صنعتی برای جابجایی بارهای بزرگ در یک فضا استفاده می شود. طراحی ترولی برحسب کاربردی که باید داشته باشد می‌تواند متفاوت باشد، اما اجزای اصلی شامل یک سطح صاف است که می‌توان کالاها را روی آن قرار داد یا روی هم چید، و همچنین مجموعه‌ای از چرخ‌ها که صفحه های ترولی روی آن پشتیبانی می‌شود، و دسته‌ای که به کاربر اجازه می‌دهد تا ترولی را فشار داده یا بکشد. چرخ‌های این نوع حمل کننده ها می‌توانند از مواد مختلفی از جمله پلاستیک سخت، لاستیک بادی یا حتی فولاد ساخته شوند.

انواع ترولی استیل

انواع مختلف ترولی های استیل ضد زنگ برحسب کارایی که دارند می توانند انواع مختلفی از نظر شکل ظاهری و سطح کیفیت فولاد ضد زنگ داشته باشند. بر همین اساس انواع این نوع حمل کننده ها را در ادامه برایتان معرفی می کنیم.

ترولی آشپزخانه

این نوع ترولی ها در رستوران ها و یا آشپزخانه های صنعتی بزرگ به جهت جابجایی مواد غذایی و مواد اولیه کارایی دارند. اندازه و شکل های مختلفی از این نوع ترولی ها در بازار تولید شده اند که هر کدام بر حسب نیاز مصرف کننده طراحی شده اند.

 

ترولی آشپزخانه استیل

اطلاعات بیشتر : لوله استیل

 

ترولی پذیرایی

ترولی های پذیرایی همان ترولی هایی هستند که در قطار، هواپیما و تالارهای پذیرایی نمونه های آنها را دیده اید.

ترولی استیل برای حمل و نقل ابزار و دستگاه صنعتی

این نوع ترولی حمل کننده از جنس استیل نیز می باشند اما کیفیت آن از نظر مقاومت در برابر فشار و وزن در مقایسه با سایر ترولی ها متفاوت می باشد، چون قرار است تجهیزات صنعتی را جابجا نماید.

ترولی حمل بار استیل

نتیجه گیری :
ترولی حمل یا گاری دستی این وسیله حمل و نقل کوچک که برای جابجایی بارهای سنگین از مکانی به مکان دیگر استفاده می شود بسیار کاربردی است و در صنایع مختلف استفاده می شود. این یک ابزار بسیار رایج است که توسط تعداد زیادی از صنایع که محصولات فیزیکی را حمل می کنند استفاده می شود. این نوع حمل کننده ها، اغلب توسط افراد که کالاها را در فروشگاه های خرده فروشی کنار می گذارند و دوباره انبار می کنند، استفاده می شود. در صورت استفاده صحیح، گاری ها می توانند افراد را در برابر آسیب های کمر و سایر مشکلات سلامتی که می تواند در اثر بلند کردن بارهای سنگین ایجاد شود، محافظت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *