بار محصولات
بارقطعات استیل
بار پارس استیل ایرانیان

شرکت پارس استیل ایرانیان از سال ۱۳۸۷ پا به عرصه تولید قطعات دکوراتیو وفروش لوله ، ورق ، پروفیل استیل و قطعات اسپایدر نهاد و با الهام گرفتن از نیاکان راستین وطن ، نام خود را آمیزه ای از ملت و نوع فعالیت برگزید . محصولات این شرکت شامل لوله ۲۰۱ و ۳۰۴ ، پروفیل و ورق های استنلس استیل در ضخامت های مختلف می باشد .

لازم به ذکر است این شرکت با داشتن کادری مجرب طراحی ، ساخت و اجرای انواع سازه های استیل از قبیل نرده راه پله ، حفاظ بانکی ، پله های پیچ ، اسپایدر و درب استیل را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می نماید.

همان طور که مستحضر می باشید تهیه کالا از صنایع دست اول و تولیدکنندگان اصلی نه تنها موجب کاهش قیمت تمام شده می گردد .بلکه به واسطه ی حذف واسطه ها که در نظام جدید مالیاتی ( ارزش افزوده ) به زودی ایجاد می گردد سطح کیفی کالاها نیز به میزان چشم گیری افزایش خواهد یافت .بدین منظور این شرکت با ۱۰ سال سابقه در امر واردات انواع لوله و اتصالات استیل و با تکیه بر اصول مشتری مداری و تجربه و توانایی فنی و نیز شناخت استاندارد های مرتبط درداخل و خارج اقدام واردات از کارخانجات معتبر نموده که در این راستا به کلیه مشتریان خود اطمینان می دهد که همکاری فی ما بین بدون شک به نفع آنان بوده و با کمترین قیمت ، بالاترین کیفیت ممکن در سریعترین زمان در دسترس آنان می باشد .

زمینه فعالیت :

واردات و عرضه انواع لوله و پروفیل استیل ، ۲۰۱ و ۳۰۴
پخش انواع لوله و اتصالات صنعتی ۳۰۴-۳۱۶-۴۳۰
واردات و عرضه انواع ورق استیل ( صنعتی و دکوراتیو )
تولید و پخش قطعات نرده استیل
طراحی و اجرای انواع سازه های مدرن استیل